ממליצים

יאכטות סם, הנאה שלי בחירה טובה - Oski ממדריד, ספרד
היה לי העונג ליהנות מיאכטות סם פעמיים: עם חברה שלי בחצי יום, ובפעם השנייה, בליווי שני זוגות של חברים. בשתי הפעמים ההנאה היתה נפלאה. לא רק היאכטה, הים, השקיעה: הרוח האמיתית שגוררת את היאכטה היא דוד. דוד המלח, דוד הטבח, דוד המספר, שקלקל אותנו במשך כל הנסיעה, עם טיפול אישי מאוד. בפעם הבאה שאני נוסע לישראל ממדריד, אחזור עם דוד ועם סם. אני מרגיש שיש לי שם חבר
שייט יאכטה הטוב ביותר עם אוכל טוב וים יפה - מאחמונד אן זי, הולנד
אם אתה רוצה להיות רצון שיוט עם יאכטה ואוכל טוב עם מלח רציני מאוד כנה, הגעת למקום הנכון. אני ממשיך לעשות את זה שוב ושוב בכל שנה וליהנות ממנו בכל פעם! ממליץ בחום.
טיימס הגדול עם סקיפר דוד - אנדרו
לאחרונה שכרנו יאכטות מפרש עם סקיפר דוד והניסיון היה מדהים. הוא היה מקצועי, אדיב ואכפתי. היו לנו ילדים איתנו והוא עשה את הטיול כל כך נעים. היינו בטוחים בשיט שלו. הוא גרם לכולם להרגיש בטוחים. אני מאוד ממליץ להשתמש בו בתור הסקי הבא שלך.
יום הולדת מדהים קרוז עבור אשתי! - גבריאל
אני כל כך מזל שמצאתי את דייוויד באינטרנט והזמנתי איתו! היה לנו זמן נהדר שיט איתו ואת הסירה שלו הוא מאוד נוח. הוא סיפק בלונים ומשקאות על הבית. בנוסף, הוא צילם כמה תמונות מדהימות בנו בים הפתוח. נהנינו להכיר את דייוויד, אבל גם הערכנו את האפשרות להיות לבד בחזית הספינה. הייתי 100% לעשות את זה שוב בשנה הבאה!
יום השנה שיוט מדהים - יוליה
יאכטות סם עשה את זה כל כך קל להזמין סירה מן המדינות. הכיוונים למזח היו קלים, ומיד פגש אותנו הקפטן הנפלא שלנו, דור. ההורים שלי, חוגגים את יום השנה ה -40 שלהם לחתונה עוגה בחזרה שלהם 3 שעה מפרש זוהר משתולל על החוויה!
החלק הכי טוב של הביקור השנתי שלי ... - מיכאל
יש לי את ההנאה של שיט על סם יאכטות מדי שנה בשנה שלי טיול לישראל. זהו שיאו של הביקור שלי. סקיפר דוד חם ומרתק. המאמץ המיוחד שהוא עושה עבור האורחים שלו לא נעלם מעיניו. אהבתו להפלגה והיופי והקסם של הים מדבקת. חמישה מתוך חמישה זה לא מספיק. אני נותן לדוד ולסאם האהוב שלו עשרה מתוך עשרה!
שלווה ונעימה - סטיבן
ערב גדול של הפלגה אל השקיעה על יאכטה מדהימה עם סקיפר נעים ונעים - הכל במחיר סביר. מה עוד אפשר לשאול?

פרסם/י את המלצתך