יאכטות להשכרה במרינה בהרצליה

יאכטות להשכרה במרינה בהרצליה

מחפשים שירותי השכרת יאכטות במרינה הרצליה? כדאי שתבחרו בכלי שייט מובחר עם צוות איכותי כמו של יאכטה סאם. מדובר בהפלגות הנערכות על גבי יאכטת מפרש גדולה ומתקדמת המוצעת להשכרה למגוון מטרות, למשל כהפלגה רומנטית, שייט ליום הולדת, הפלגה משפחתית, הפלגה בקבוצה, יום כיף וגיבוש לצוותים, הפלגות לחו"ל ועוד. ההפלגות מסופקות עם סקיפר מקצועי ומנוסה ומגוון תוספות מהנות ומפנקות.


שירותי שייט בסטנדרטים גבוהים ביותר 


יאכטה סאם הינה יאכטת מפרש מפוארת וחדישה המיועדת לעד אחד עשר איש, מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת הפלגה מיטבית בתנאי מזג אוויר שונים. זהו שייט ביאכטה במרינה הרצליה עם ליווי של (משיט) סקיפר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לספק חוויית הפלגה שלמה ומהנה העונה באופן מלא לרצונותיו ולציפיות של מזמין השייט. כמו כן, לכל הפלגה יסופקו שירותים בהתאמה ובהזמנה מראש כגון ארוחות, או פעילות ימית לפי הזמנה.


סקיפר שחי ונושם את הים 


עבור דוד אורבך, בעלי היאכטה והסקיפר של יאכטה סאם, ים היה תמיד אהבה גדולה עוד מהילדות בארגנטינה, בה בילה ימים רבים בינות לחופי ים וסירות דיג. את ההשראה לשייט קיבל דוד מדודו סאם, שעל שמו קרויה היאכטה, שהיה יורד ים מנוסה אשר חי ונשם את הים. את החיבור הזה לים הביא עימו דוד לישראל והפך למקצוע, עם הכשרות בשייט וניווט שהסמיכו אותו למדריך ימי וסקיפר מסחרי ומקצועי. בנוסף, הקשר לים התחבר עם אהבתו לעולם הצילום, תחום בו הוא עבד במשך שלושים שנה כבמאי תיעודי בערוץ הראשון,בטלוויזיה החינוכית, אולפני טלעד ועוד. החיבור ניכר גם בשירותי צילום מקצועיים שאותם הוא מספק לאורחי הספינה.


שירות אישי לכל לקוח


בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר, המתאים בדיוק לרצונות ולצרכים שלכם, חשוב לדבר ולהתייעץ טרם ההפלגה בכדי לתכנן את כל פרטיה. התכנון יאפשר לתאם ציפיות ולבנות תוכנית הפלגה מפורטת, לארגן כל אביזר נדרש וכל מרכיב בשיט. בין היתר, תוכנית בהתאמה אישית יכולה לכלול בניית תפריט מבוקש, צילומים מתאימים ופעילויות ימיות שונות.


כל זאת במטרה לבנות לכל הפלגה ארוכה או קצרה מסלול אישי מעורר השראה, מלא בהנאה וחוויות. זהו מסלול העונה במדויק למטרת השייט ומאפייני משתתפיו, בין אם עבור הצעת נישואין, פעילות גיבוש, יום כיף משפחתי, מסיבת רווקים או רווקות, בילוי לבר מצווה ועוד. 


הזמנת שירותי הפלגה ביאכטה מהמרינה בהרצליה


להזמנת שירותי הפלגה מהמרינה בהרצליה ביאכטת מפרש מתקדמת, ולקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם יאכטה סאם בטלפון והוואטסאפ 053-966-4002.


רוצה לקבל פרטים נוספים על שיט מפנק?

אנחנו כאן בשבילכם.

השאירו הודעה ונחזור אליכם לתיאום החלום שלכם.