קצת עליי

קצת עליי


YOU CAN DO IT IF YOU CAN DREAM IT

הים תמיד היה חלק אינטגראלי מחיי, מילדותי בארגנטינה ועד חיי פה בישראל.   דודי סם עליו נקראת היאכטה, היה מקור ההשראה הגדול שלי, הוא היה יורד ים בטבעו התגורר בפונטה אלטה עיירת נמל צבעונית  בדרום ארגנטינה, רוב חייו נסבו סביב האהבה לים, השיט וכל מה שנילווה לכך.

משפחתי נהגה לבלות  את כל חופשותיה בבתי נופש שנשקו לחופי האוקיאנוס האטלנטי, אני זוכר ימים שטופי שמש בהם בילינו שעות לחוף הים מתרוצצים ללא נעליים, מקפצים מסירת דיג אחת למשניה כדי לראות את תבואת היום וליהנות ממנו....כל ילדותי הים ליווה אותי והיה חלק מחיי.

את האהבה לים הבאתי ארצה והפכתי אותה למקצועית ורכשתי הכשרה לניווט ושיט באקדמיות מוסמכות מובילות בתחום כדי להפוך לסקיפר מקצועי מסחרי ומדריך ימי.

אהבה זו חברה עם הזמן לאהבה השנייה שלי צילום ובימוי אותה מימשתי בכל בשלושים שנה האחרונות כבמאי תיעודי בערוץ הראשון, טלעד, הטלוויזיה החינוכית והייתי שותף ליצירת סרטים תיעודיים ופרויקטים פורצי דרך  רבים.

בעשור האחרון אני מקדם את ואהבתי לשיט ולים  לקהלים רבים ומגוונים  במסגרת חוויות שייט אישיות, זוגיות, או קבוצתיות ללקוחות פרטים או מקצועיים כדי להציג בפניהם את חווית הים בהתאמה לצרכים, החלומות והמאוויים שלהם.

ההנאה שלי היא להרכיב ללקוח מסלול שיט אישי, מלא בחוויות, אתגרים, הנאות, עינוגים שהופכים את השיט גם אם הוא לזמן קצר או ליעד מרוחק...למסע מופלא, מקורי ומעורר השראה כאחד.

אני מזמין אתכם להתאהב בים, ולייצר לעצמכם חוויות וזיכרונות מופלאים אבני דרך לחייכם האישיים והמקצועיים.

דוד אורבך סקיפר יאכטה סאם 

רוצה לקבל פרטים נוספים על שיט מפנק?

אנחנו כאן בשבילכם.

השאירו הודעה ונחזור אליכם לתיאום החלום שלכם.