תנאי תשלום ותנאים כלליים

תנאי תשלום ותנאים כלליים

המחיר הסופי של ההזמנה יקבע בהתאם לאופי ההפלגה ויסוכם עם הלקוח בהזמנה חתומה שתישלח ללקוח במייל.המחיר הבסיסי אינו כולל תוספות כגון: ארוחות, פרחים, עוגות, הסרטה וכו' – יש להזמין תוספות, אלה עם כן מדובר בחבילה שמרכיביה מפורטים באתר בפורש.

המחירים באתר הזה ובכל העסקאות ו/או ההצעות הניתנות במייל, במיסרונים או ברשת הקשורות ל"יאכטה סאם" כוללים מ.ע.מ כחוק.תמורת כל עיסקה מכוונת ו/או טלפונית תתקבל קבלה ותונפק חשבונית כחוק כנגד קבלת התשלום ותשלח מידית במייל או תמסר אישית ללקוח על פי בקשתו.

עם חתימת ההזמנה ואישורה תשולם מקדמה בסך 1/3 מערך ההזמנה לפחות, כאשר התשלום יתבצע במלואו לפני תחילת ההפלגה.

היתרה תשולם במלואה עד 24 שעות לפני תחילת האירוע. אם הלקוח נתן את פרטי הויזה לבטחון בזמן ההזמנה בטלפון או באינטרנט, התשלום יבוצע במלואו לפני תחילת ההפלגה. תתכן תוספת מחיר להפלגות בסופי שבוע, בחגים ובשעות חריגות. ניתן לחלק את התשלום ללא תוספת ריבית באמצעות כרטיס אשראי בתיאום מראש.

ההפלגות יוצאות ממרינה הרצליה, אלה אם בהזמנה סוכם אחרת במפורש.

היה ותנאי מזג האוויר ומצב הים לא יאפשרו את הפלגת היאכטה וקיום האירוע כמתוכנן במועד שהוזמן מראש. על פי שיקול דעתו הבלעדית של הבעלים ו/או הסקיפר ביאכטה, יידחה האירוע למועד מאוחר יותר וקרוב במידת האפשר לתאריך האירוע המקורי או במקרים שהדבר לא יתאפשר השייט יבוטל לגמרי והלקוח לא ישא בכל דמי ביטול .

ההזמנה כפופה לנוהלי הבטיחות והתנהגות המפליגים ביאכטה ולשיקול דעתו של הסקיפר, בהתאם לחוק.

בהתאם לתנאי הביטוח השחייה בים לא מכוסה ולכן לא תתאפשר. במקרים חריגים בהם בכל זאת תתבצע ירידה לים, הדבר יעשה על אחריותם הבלעדית המלאה של הרוחצים, ללא כל יוצא מן הכלל. זאת רק במקרה שיש הסכמה מצד המשיט ותנאי הים לפי שיקול דעתו הבלעדית מאפשרים זאת.

 דמי ביטול:אין תשלום דמי ביטול עד 2 ימים לפני מועד האירוע, פרט לסכום של 50 ש"ח בגין דמי טיפול בעבור עיסקאות אשראי שבוצעה בהן חיוב וסליקה.בין 72 שעות ל-24 שעות לפני מועד האירוע: % 50 דמי ביטול ממחיר ההפלגה ו/או החבילה.ביטולים ביום האירוע ישאו ב- % 100 דמי ביטול ממחיר ההפלגה ו/או החבילה שהוזמנה .

רוצה לקבל פרטים נוספים על שיט מפנק?

אנחנו כאן בשבילכם.

השאירו הודעה ונחזור אליכם לתיאום החלום שלכם.