שייט ביאכטה במתנה

שייט ביאכטה במתנה

שייט ביאכטה במתנה

רוצים להעניק מתנה מיוחדת? מחפשים רעיונות מקוריים למתנה? מה דעתכם על שייט ביאכטה במתנה על יאכטה סאם. מדובר ביאכטת מפרש גדולה ומפוארת המיועדת לעד 11 נוסעים אשר מספקת שלל סוגי הפלגות למגוון יעדים ומטרות. ההפלגות מסופקות בהתאמה אישית מלאה ומוצעות עבור מחירים הוגנים במיוחד.

שייט במתנה - למי זה מתאים?

שייט במתנה ביאכטה שלנו מתאים למגוון אירועים ומצבים, כדוגמת:

שייט במתנה לבן/בת זוג- תחשבו על התמונה הבאה: אתם מציעים לבת הזוג טיול רומנטי על המרינה בהרצליה לכבוד היום ההולדת ואחריו בילוי במסעדה. בעודכם צועדים על המרינה אתם מובילים אותה ליאכטה המפוארת שלנו, שם מקבל את פניה שלט מזל טוב ובלונים. בעוד היא מתחילה לקלוט את מלוא ההפתעה, היאכטה כבר יוצאת להפלגה וההתרגשות והשמחה רק הולכים ומתגברים עם ארוחה משובחת, מוסיקה שהיא אוהבת ושקיעה מרהיבה באופק.

שייט במתנה ליום הולדת – לילד שלכם כבר יש הכול? למה שלא תעניקו לו אירוע חווייתי כמתנה? האירוע מורכב משייט ביאכטה גדולה ומרשימה שכל ילד בכל גיל ישמח לקבל, לרבות בני מצוות. ההפלגה בים עם משפחה או חברים כוללת שייט אבובים, רחצה בים הפתוח, שייט מודרך, אוכל טעים שילידים אוהבים, צילומי וידאו ועוד שלל הפתעות שנתכנן ביחד עמכם בהתאמה לגיל הילד ותחומי העניין שלו.

שייט במתנה לעובדי החברה- מחפשים מתנה מקורית לעובדי החברה? מה דעתכם על הפלגה מפנקת בלב ים. את המתנה ניתן להציע לעובד יחד עם בת זוג, בני משפחה או כבילוי בצוותא עם הקולגות. ההפלגה עצמה תותאם למאפייני והעדפות העובדים בין אם כהפלגה מפנקת עם אוכל טוב או כהפלגה מאתגרת עם פעילות ספורט ימי או שייט מודרך.

שייט במתנה לקבוצות- רוצים להעניק לקבוצה של עובדים, חברים או תלמידים יום שיא מרגש? מה דעתכם על הפלגה ביאכטה מלאה בהפתעות וריגושים, עם נשנושים, מוסיקה, רחצה בלב ים ועוד.

מתנה בהתאמה אישית

ברור לנו שלכל אחד יש העדפות משלו כשהוא מדמיין את תכניה של הפלגה בלב ים, בהתאם למטרת המתנה ומאפייני המקבל. יש מי שרואה לנגד עיניו הפלגה רגועה ורומנטית בלב ים, לאחרים חשוב שההפלגה תלווה באוכל מעולה, ואחרים לא יכולים להיות בים בלי לקפוץ למים או לקבל שיעור מודרך בשיט. לכן אנו מציעים הפלגות במתנה בהתאמה אישית מלאה למטרת האירוע ולאופי המקבל, גילו, מינו וסוג הפעילויות המועדפות עליו.

הזמנת שייט ביאכטה במתנה

להזמנת שייט ביאכטה במתנה בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם יאכטה סאם בטלפון

053-966-4002.


רוצה לקבל פרטים נוספים על שיט מפנק?

אנחנו כאן בשבילכם.

השאירו הודעה ונחזור אליכם לתיאום החלום שלכם.